Posiadamy wysokiej klasy profesjonalne systemy do zastosowań plenerowych po kompaktowe zestawy głośników do obsługi eventów tematycznych, gdzie liczy się wyglad estetyczny oraz możliwości montażowe. Oferujemy również wygodne i praktyczne, aktywne, małe zestawy głośnikółw różnych firm. Pracujemy jedynie na profesjonalnym sprzęcie, za najważniejsze stawiamy sobie jakośc przy pewności, niezawodności i stabilności w każdych warunkach.

Doświadczenie naszych projektantów oraz ekipy technicznej stawia sobie za priorytet podejście do każdego zlecenia indywidualnie. Dzięki dokładnej analizie obiektu, wymagań wykonawców i organizatora, kierując się wysokim poziomem estetycznym jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej zaawansowanym projektom.Posiadamy bogate zaplecze systemów oświetlenia. Specjalizujemy sie w świeceniu : koncertów, eventów firmowych, pokazów mody, prezentacji, konferencji, wystąpień publicznych imprez tematycznych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalną scenę estradową wraz z zadaszeniem przeznaczoną do koncertów oraz imprez outdoorowych jak również scenę mobilną ,a takżę podesty sceniczne o różnych wymiarach oraz wysokościach, statywy na windach i inne akcesoria do budowy konstrukcji scenicznych. Posiadamy również akcesoria jak płotki, najazdy, agregaty prądotwórcze, rozdzielnie zasilania, etc..