FOTOGRAFIA, VIDEOFILMOWANIE, LOKALE:

Fotografia:

Marcin Iwan: http://marciniwan.com

IWAN Logo Kontra

Hubert Bakinowski: http://www.fotokazimierzdolny.pl
Monika Dobrzyńska: http://www.studiofantazja.com.pl
Rafał Dąbrowski: http://www.rafaldabrowski.pl
Rafał Kudyba: http://www.kudyba.com.pl
Weronika Markiewicz: http://www.markiewiczstudio.com
Zbyszek Słowik: http://fotoslowik.pl
Nano Works Sp z o.o. : http://www.nanoworks.pl

nano

 

 

Videofilmowanie:

Łukasz Chochowski: http://www.chochocam.pl/

chochocam3

 

 

Lokale:

Drodzy Państwo! Ważną rolę podczas imprezy odgrywa sala, jej układ i akustyka. Z naszego doświadczenia wiemy, że największym plusem na imprezie jest wspólna sala taneczna. Mamy wtedy z Państwem najlepszy kontakt i nic nie stoi nam na drodze do pełnego porozumienia.

Przedstawiamy miejsca, w których pracowaliśmy podczas różnych imprez, gdzie panuje miła atmosfera i pod każdym względem są warte polecenia:

Hotel Bursztynowy: http://www.hotelbursztynowy.pl
Hotel Drob: http://hoteldrob.pl
Hotel Korona Spa & Wellnes: http://www.hotel-korona.com
Hotel Polesie: http://www.hotelpolesie.pl
Hotel Regent: http://www.regent.com.pl
Hotel Urocza: http://urocza.pl
Hotel Wincentów: http://www.zajazdwincentow.pl
Dom Biesiadny: http://www.biesiadawojciechow.pl/index.html
Dom Weselny Rozmaryn: http://www.domweselnyrozmaryn.pl
Dom Weselny Szczekarkówka: http://www.szczekarkowka.pl
Dwór Choiny:  http://www.dworchoiny.pl
Dwór Szlachecki Firlejowe Sioło: http://www.firlejowesiolo.pl
Dworek Arkadia:  http://dworekarkadia.pl
Dworek Szlachecki:  http://www.dworekszlachecki.pl
Zajazd Regionalny: http://zajazd-regionalny.pl

 

 

 

iGramy - Zespół Muzyczny             Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca       Wesele123.pl