Nasza Grupa stanowi połączenie umiejętności, doświadczenia oraz wielkiej miłości do muzyki. Kontynuujemy tradycje rodzinne rozpoczęte jeszcze w latach 80-tych. Wychowaliśmy się w rodzinie muzykującej, gramy i śpiewamy od dziecka - muzyka to nasza pasja!

 

Skład zespołu to ludzie „młodzi wiekiem - starzy doświadczeniem”. Laureaci licznych przeglądów i konkursów muzycznych. Do tej pory każdy z nas występował w wielu formacjach, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie sceniczne i gwarantujemy świetną rozrywkę i niezapomnianą zabawę przy największych hitach muzyki polskiej i światowej.

 

Najdłużej w branży, od 2000 r. jest Darek - prawdziwie artystyczna dusza, która zadba o najdrobniejszy szczegół każdej imprezy. W 2006 r. dołączyła do nas Ula, która zrobiła rewolucje w zespole. Jej charyzmatyczny głos i miła aparycja zyskała wielu sympatyków i wielbicieli. W 2014 r. w zespole pojawił się Arek, muzykalny gitarzysta i klawiszowiec z zamiłowaniem. W 2016 r. do zespołu dołączył Janek, młody, uzdolniony perkusista, który swoimi umiejętnościami nie ustępuje starszym kolegom z branży.

 

Nasze doświadczenie estradowe, wykształcenie muzyczne, bogaty repertuar oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, sprawią, że zapewniamy Państwu doskonałą zabawę na najwyższym poziomie!