WESELE, STUDNIÓWKA, FESTYN, KONFERENCJA, IMPREZA FIRMOWA I WIELE INNYCH !
Mamy wszystko to co niezbędne do zrealizowania każdego wydarzenia i spełnienia Twoich oczekiwań!

Dlaczego iGramy?
iGramy to pasja, to coś więcej niż hobby, to sposób życia, to spełnianie się i realizacja w działaniu, które bez reszty nas zajmuje. To pełne zaangażowanie, ale też satysfakcja z robienia tego, co się kocha.

Oferujemy:
-oprawę artystyczną profesjonalnego DJ-a
- obsługę konferansjerską przy prowadzeniu imprez rozrywkowych, akcji promocyjnych, koncertów, dni miast, festynów, imprez sportowych, firmowych, pokazów mody, gal, konferencji, wigilii firmowych, imprez sylwestrowych i wszelkich projektów, do których potrzebny jest konferansjer
- profesjonalną oprawę muzyczną Zespołu Muzycznego
- oprawę wizualną profesjonalnego VJ- - przygotowanie oraz prezentacje multimedialne
- dekoracje weselne w zakresie techniki estradowo-audiowizualnej
- fachowe doradztwo w zakresie wszelkich imprez tematycznych

iGramy w świecie eventów


iGramy to gwarancja jakości w każdym wydaniu, potwierdzona opiniami klientów korzystających z naszych usług. Naszym głównym atutem jest nieszablonowe podejście do każdego wydarzenia. Wierzymy, że dobra oprawa muzyczna i umiejętne prowadzenie to przepis na wymarzoną imprezę!
W każdym wydarzeniu biorą udział wykwalifikowani pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie i doskonałe umiejętności w prowadzeniu imprez. Nasza grupa czyli DJ, Konferansjer, Zespół Muzyczny, realizatorzy dźwięku i oświetlenia to połączenie ludzi pasjonujących się swoją pracą, którzy idealnie dostosowują się i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Wieloletnie doświadczenie, wyczucie atmosfery i charakteru gości pozwala nam w zadowalający sposób poprowadzić każdy rodzaj imprezy (wesela, studniówki, konferencje i imprezy firmowe, festiwale, pikniki, bale i inne, różnorodne wydarzenia tematyczne).

DJ iGramy


Nasz zespół DJ-ski to ekipa miłośników dobrej muzyki, profesjonalnych efektów wizualnych, a przede wszystkim fachowców w artystycznej oraz konferansjerskiej oprawie imprez tematycznych, takich jak: wesela, studniówki, imprezy firmowe plenerowe i wiele innych.
Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy, również prowadzenie w języku angielskim, posiadając wykwalifikowanych konferansjerów, którzy potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji , rozkręcić i utrzymać na wysokim imprezę z każdą publicznością.

Konferansjer/Konferansjerka


Korzystając z naszych usług konferansjerskich możecie Państwo być pewni, że na event zapraszacie doświadczonych specjalistów, którzy zapewnią gwarantowany sukces każdej imprezie. Powierzając nam prowadzenie imprezy gwarantujemy pełne przygotowanie i kompleksową organizację każdego wydarzenia. Podstawą naszego działania jest prowadzenie i fachowa obsłucha imprez rozrywkowych. Każdy konferansjer pracujący pod marką iGramy to osoba doświadczona i otwarta na nowe wyzwania. Do każdej prowadzonej przez nas imprezy podchodzimy w sposób indywidualny, z zapałem i zaangażowaniem.

Wyjątkowość


Wyróżnia nas kultura i oryginalność prowadzenie imprezy. Posiadamy wyjątkową charyzmę, kreatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością. Występując w składzie DJ + Zespół muzyczny z ogromnym zaangażowaniem skupiamy się wyłącznie na muzyce, publiczności i prowadzeniu co zdecydowanie podwyższa jakość usług. Wszystko co robimy jest przemyślane, opracowane i przede wszystkim umiejętnie zastosowane w odpowiednich momentach imprezy.

Doświadczenie


Cała firma iGramy posiada wieloletnie doświadczenie w branży weselnej i eventowej. Wyróżnia nas wysoka kultura osobista i zaangażowanie w wykonywanie pracy. Różnorodnymi eventami zajmujemy się każdego dnia, co pozwala nam na poznawanie nowości i trendów w branży rozrywkowej. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania dlatego z przyjemnością podejmiemy się oprawy muzycznej, oświetleniowej i technicznej Twojej uroczystości!

Zaplecze techniczne


Jako firma obsługująca różnorodne wydarzenia artystyczne tj.: jak koncerty i festiwale oferujemy profesjonalne rozwiązania nagłośnieniowe, oświetleniowe oraz medialne. Posiadamy bezkompromisowe rozwiązania najlepszych marek na świecie spełniające wymogi najbardziej wybrednych artystów, dlatego dajemy gwarancję najwyższego poziomu technicznego co w rezultacie daje Państwu pewność, że ten wyjątkowy dzień, będzie obsługiwany przez profesjonalistów w swoim fachu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym najlepszych firm na rynku co pozwala nam na uzyskanie najlepszej jakości brzmienia i efektów wizualnych. Ogromny nacisk kładziemy na budowania nastroju na sali weselnej. Zdajemy sobie sprawę, że dźwięk i światło to istotny element idealnego przyjęcia dlatego nasz sprzęt jest nowoczesny i doskonale wpasowuje się do każdego wnętrza.

 

DSC 9038 1200