zal

Tym razem rekonstrukcja bitwy pod Depułtyczami nad zalewem Żółtańce. Po naszej stronie wynajem i obsługą nagłośnienia.

 

0044994b394b95cba3f8b216efd277cc std crd 830

 

 

W ostatni piątek mieliśmy przyjemnośc pomóc w organizacji- Piknik rodzinny zorganizowany w ramach Lubelskich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Po naszej stronie wynajem i obsługa nagłośnienia i oświetlenia. 
#Lublin19182018#inspirujenaswolność#100lecie

Zapraszamy do wynajmu sprzętu estradowego. W naszej ofercie m.in. podesty sceniczne, zadaszenia, nagłośnienie, oświetlenie. Posiadamy różne zestawy, które dobieramy odpowiednio do wielkości wydarzenia, począwszy od dużych relizacji,aż po małe budżetowe imprezy kulturalne. 
#technikaestradowa#wynajem#obsługa#scena#nagłośnienie#oświetlenie#Lublin#Polska#iGramyscena

drobdrob3

 

Bal sylwestrowy w Hotelu Drob i realizacja oświetlenia dekoracyjno- architektonicznego. Tym razem kolorem przewodnim był amber, a w cześci barowej zimny niebieski i biały, tworząc idealne połączenie z lodowym barem.  Dekoracje  światłem, aranżacja przestrzeni światłem to idealne zlecenie dla naszej ekipy, która zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia. Ponownie dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.

.....................................................................................................................................................................................................................................

 

16

3 13 

Łódź Tattoo Days 2017 - X lat TattooFestivalu w Łodzi już za nami. Wykonalismy kompleksową obsługe techniki scenicznej,w tym nagłośnienie, oświetlenie i scena.  Jeszcze raz dziękujemy organizatorom za zaufanie, a wszystkim odwiedzającym za tak liczne przybycie. Było mega!!!

Na szczęscie wszyscy widzimy sie ponownie w marcu, tym razem na Warsaw Tattoo Days 2018 w Ptak Warsaw Expo.
#tattoofestival #łódźtattoodays #arstattoo #foto #michałszwerc #harusha#krystianminda #boboslococarneval #konwenttattoo #iGramy

 

tatoo2

To już już , już prawie. Doczekalismy się:) Kolejna edycji święta tatuaży tym razem w Łodzi nadchodzi wielkimi krokami. Po raz kolejny wykonamy: nagłośnienie, oświetlenie,budowę sceny i scenografii oraz realizacje medialną. Nie możemy się doczekać. Zdecydowanie polecamy to wydarzenie!!!

...................................................................................................................................................................................................................................  

Czas na nowy sezon zimowy.Nie zwalniamy tępa, rozpoczeliśmy bardzo dynamicznie. Koncerty, rozpoczęcia roku szkolnego, eventy oraz imprezy firmowe to nasza specjalność. Podczas paru ostatnich realizacji wzieliśmy na siebie nagłośnienie, oświetlenie oraz zapewnienie backline-u instrumentalistom. Zapraszamy do współpracy przy technicznej oraz artystycznej obsłudze wydarzeń kulturalnych.  Zapewniamy, wynajmujemy oraz obsługujemy zawodowe nagłośnienie i oświetlenie, scene oraz konstrukcje sceniczne, podesty sceniczne. Zajmujemy sie profesjonalną oprawą muzyczną przeróżnych wydarzeń, eventów i imprez tematycznych.

ev ev2ev3 ev5

....................................................................................................................................................................................................................................

Sezon plenerowy techniki estradowej 2017r. juz za nami.Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali. . Poprzez parę miesięcy odwiedziliśmy wiele miejsc, miast i poznaliśmy bardzo wiele interesujących osób i nabyliśmy wielu nowych klientów. Byliśmy m.in. w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Łodzi, Poniatowej, Kocku i wielu innych mniejszych miejscowościach. Poprzez wynajem i obsługę takich aspektów jak nagłośnienie, oświetlenie, scena, agregat prądotwórczy,telebim obsłużyliśy niezliczona liczbę wydarzeń jak Dni miast, Dożynki,imprezy firmowe, pokazy, rekonstrukcję bitew i inne ważne wydarzenia polowe. Czas na sezon zimowy oraz nasze ulubione imprezy typu eventy :)

Poniżej parę zdjęc z ostatnich realizacji:

kock 

5

6

....................................................................................................................................................................................................

tatoo

W ostatni weekend tj. 8-9 kwietnia mieliśmy przyjemność zająć się kompleksową usługą techniki estradowej poprzez: Nagłośnienie, oświetlenie, zapewnienie sceny oraz multimediów.  Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim odwiedzającym, to była wyjątkowa realizacja :) A już w 6-7 maja zapraszamy na kolejną, tym razem Warszawska edycję międzynarodowego konwentu, który odbędzie się na ul.Mińśka 65. Przybywajcie!

....................................................................................

 

Tym razem zapraszamy do korzystania z usług DJ/Konferansjera, który w zadowalający sposób poprowadzi każdy rodzaj imprezy! Wesela, studniówki, konferencje i imprezy firmowe, pikniki i festyny plenerowe oraz inne wydarzenia, do których niezbędny jest DJ/Konferansjer!

Mamy wszystko to co niezbędne do zrealizowania każdego wydarzenia i spełnienia Twoich oczekiwań!

Zachęcamy również do korzystania z pakietu DJ + ZESPÓŁ MUZYCZNY, a dla najbardziej wymagających pakiet ZESPÓŁ + DJ + DEKORACJE ŚWIATŁEM iGramy. Takie rozwiązanie jest coraz częściej spotykane podczas wesela, studniówki oraz innych bali okolicznościowych.

Zgłoś się do nas, a udzielimy Ci niezbędnych informacji i z przyjemnością doradzimy w zakresie wszelkich imprez tematycznych.

............................

Sezon imprez plenerowych 2017 w pełni. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z aktualną ofertą i zapleczem technicznym firmy. Oferujemy nagłośnienie , oświetlenie, wynajem sceny oraz pozostałych aspektów techniki scenicznej i eventowej. Nasze usługi świadczymy na terenie całej polski, głównie w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Lublin, Białystok. Zapraszamy do współpracy